پرش لینک ها

بهترین داکت اسپلیت ایرانی

هر آنچه که باید در مورد بهترین داکت اسپلیت ایرانی دانست. این دستگاه در حقیقت همان سامانه کولر گازی است با این تفاوت که در کولر گازی یونیت داخلی جلوی دید می باشد و نصب آن به صورت چسبیده به سقف یا دیوار و در اصطلاح روکار است؛ اما نصب بهترین داکت اسپلیت ایرانی در سقف های کاذب صورت می گیرد و با اسلوب داکت دما در کلیه اتاق‌ها و مکان های خانه قابل نصب است. بهتر است بدانید که این وسیله فقط و فقط در فرایند سرمایش همانند کولر گازی کار می کند.

امروزه یکی از نگرانی مالکان آپارتمان های مسکونی و تجاری بهره‌وری از بهترین سامانه تهویه مطبوع برای تولید هوای مناسب در مکان داخلی آپارتمان است. بهتر است پس از تمام شدن ساخت و ساز سامانه مطلوب را انتخاب و برای نصب آن مبادرت نمایید در این صورت نسبت به هزینه و وقت صرفه جویی لازم را به عمل می آورید. یکی از سامانه های رایج در کل کشور استفاده از بهترین داکت اسپلیت ایرانی برای تولید سرمایش و گرمایش پیرامون داخلی می باشد. بهتر است بدانید که این سیستم در فرایند سرمایشی مانند کولر گازی عمل می کند. کشورهای گوناگونی مانند کره جنوبی، ژاپن، آلمان، ایتالیا در ساخت این نوع سیستم فعالیت می‌کنند اما امروزه به دلیل رشد قابل ملاحظه خرید بهترین داکت اسپلیت، تولیدکنندگان ایرانی تصمیم به تولید این محصول در ابعاد گوناگون کرده اند. این سیستم همان گونه که اسمش مشخص است متشکل از دو نوع یونیت درونی و بیرونی که توسط لوله های مسی با همدیگر در ارتباط هستند که با برخورداری از توانایی سرد و گرم، یکی از مناسب ترین لوازم در صنعت احداث ساختمانی است. بدین گونه شما می توانید با یک وسیله زمان هایی که هوا سرد یا گرم است دمای پیرامون را به دمای مورد نظر خود برسانید.

بهترین داکت اسپلیت ایرانی کدام است؟

 

خرید بهترین داکت اسپلیت ایرانی

خرید بهترین داکت اسپلیت ایرانی

بهترین داکت اسپلیت ایرانی کدام نوع برند است؟ این یک سؤال کاملاً مهم و پر کاربرد می باشد. اشخاصی که می خواهند به خرید محصول بپردازند این موضوع برایشان پیش می آید. در اینجا عواملی که یک برند را به باارزش ترین برند یک کالا مبدل می کند را مورد وارسی قرار خواهیم داد و انتخاب بهترین داکت اسپلیت ایرانی را به دوش خود شما خواهیم گذاشت.

اولین و مهم‌ترین خصوصیتی که در انتخاب باید مورد توجه قرار گیرد آن است که باید در هنگام خرید این سیستم به آن توجه نمایید برخورداری انرژی، کاربرد انرژی و توانایی اینورتر این دستگاه می باشد. داکت اسپلیت ها معمولاً به علت این که برای مساحت های بالا ساخته شده اند انرژی زیادی مصرف می‌کنند. یک سیستم اینورتر بایستی مصرف انرژی بالایی نداشته باشد. سرانجام اینورتر بودن این دستگاه رابطه درستی با پایین آمدن مقدار مصرف انرژی دارد. بهتر است بدانید اینورتر بودن داکت اسپلیت فقط باعث کاهش مصرف انرژی نمی شود بلکه سبب ثابت نگه داشتن دمای فضای پیرامون شده و بالا و پایین شدن دما جلوگیری می کند.

مهم ترین موارد انتخاب بهترین داکت اسپلیت ایرانی

انتخاب بهترین داکت اسپلیت ایرانی

انتخاب بهترین داکت اسپلیت ایرانی

  • از موارد مهمی که باید هنگام انتخاب بهترین داکت اسپلیت ایرانی به آن توجه نمود تک فاز یا 3 فاز بودن سیستم است‌. در واقع از برق تک فاز برای گنجایش 36000 but/h و در گنجایش های بالاتر برق 3 فاز کارایی بیشتری دارد‌.
  • دومین مورد در انتخاب بهترین داکت اسپلیت ایرانی باید به برچسب مصرف انرژی آن دقت نمود. در فهرست های مآخذ به نام های EER و COP عرضه می شود بر اساس این عدد درجه های A, B, C, D در نظر گرفته می شود.
  • سومین دلیلی که باید در زمان انتخاب این سیستم مورد نظارت قرار گیرد جبران تفاوت مساحت به شکل عمودی و افقی می باشد. در آپارتمان های مسکونی با طبقات زیاد به علت نصب هواساز روی پشت بام و ایجاد تفاوت مساحت بین هواساز و کندانسور به شکلی که در طراحی کمپانی تولیدکننده این مرحله در نظر گرفته نشده باشد در واقع طی گذشت زمان کمی باعث ایجاد نقص در کمپرسور این سیستم شده و هزینه زیادی به بار می‌آورد.
  • چهارمین علت صدای یونیت داخلی می باشد که خیلی مهم بوده و بر روی حس آرامش ساکنین تأثیر می گذارد. در نسخه های مربوط به این دستگاه واحد صدا با علامت dba نشان داده می شود که مقدار متوسط آن باید بین 50 تا 55 دسیبل باشد.
  • پنجمین مورد انتخاب و خرید بهترین داکت اسپلیت ایرانی قاعده کنترلی آن می باشد‌. این قاعده به نام اینورتر شناسایی شده و سبب می شود تا صداهای ایجاد شده توسط هواساز و کندانسور به کمترین حالت ممکن برسند. مقدار مصرف انرژی را بهبود بخشید و هزینه های قبض برق را پایین می‌آورد.

توجه به این موارد به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین داکت اسپلیت در بازار را تهیه و با خیال آسوده از آن استفاده نمایند.

ششمین عامل که باید به آن توجه کرد نوع کمپرسور می باشد. معمولاً کمپرسوری که در آب و هوای معتدل خیلی خوب کار می کند و عمر بیشتری دارد و مهم‌تر از همه صدای خیلی کمی از خود تولید می کند روتاری می باشد. مناسب منازل مسکونی و اداری است.