Skip links

نرم افزار های مهندسی

نرم افزار (danfoss (coolselector

قبل از راه اندازی و احداث یک سیستم برودتی در محل، لازم است محاسبات متعددی انجام شود. همان طور که ممکن است بدانید، این محاسبات شامل ۲ بخش اصلی است

  • تحلیل ها و پیش بینی های مالی
  • محاسبات و بررسی های فنی

که در بخش دوم به طراحی سیستم و اجزای آن انجام می شود. با انجام محاسبات فنی، مشخص می شود که سیستم برودتی با چه قدرت و ظرفیتی مناسب نیاز ما بوده و اهداف ما را محقق می سازد. همچنین مشخص می شود که برای ساخت و اسمبل کردن سیستم با این ظرفیت، چه قطعاتی با چه مشخصاتی می بایست استفاده شود تا سیستم بهترین عملکرد را داشته باشد.

یکی از برنامه هایی که در این ما را کمک می کند danfoss cool selector است. برای دانلود این برنامه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود برنامه (danfoss (coolselector

 

نرم افزار کوپلند (copeland (select 8

نرم افزار Select 8 نرم افزاری است که از سوی شرکت کوپلند (copeland) که زیر مجموعه برند امرسون است، عرضه شده تا کاربران کمپرسور های کوپلند به راحتی قادر باشند با توجه به مواردی که مد نظر دارند، کمپرسور مورد نیاز خود را انتخاب کرده و در نهایت بخرند. در این نرم افزار، شما می توانید با ارائه یک سری داده خام، خروجی ارزشمندی بگیرید. این خروجی شامل مواردی چون

  • بار برودتی کمپرسور
  • مدل متناسب با نیاز شما
  • ولتاژ مورد نیاز

و … می باشد.برای دانلود این برنامه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود نرم افزار کوپلند (copeland (select 8

 

نرم افزار USA Coil Air

نرم افزار USA Coil نرم افزاری است که که برای طراحی کویل های تاسیساتی بکار می رود. همچنین USA Coil، نرم افزار تخصصی طراحی انواع کویل های آبی نیز است.

برای دانلود این برنامه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود نرم افزار USA Coil