پرش لینک ها

نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات تهران گشایش یافت

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تأسيسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی صبح امروز در تهران گشایش یافت.

به گزارش خبرگزاری مهر:

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تأسيسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهران با حضور صده ها شرکت و واحد تولیدی داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران گشایش یافت.

این نمایشگاه صبح امروز با حضور مقامات وزارت صنعت، معدن و تجارت، رئیس سازمان توسعه تجارت و روسای کمیسیون‌های اقتصادی و صنعتی مجلس شورای اسلامی در تهران آغاز به‌کار کرد.

در این نمایشگاه بزرگ، بیش از ۶۲۰ شركت تولیدكننده داخلي و خارجي از جمهوری اسلامی ایران و ۳۱ كشور مطرح جهان؛ جدیدترین دستاورد ها و تولیدات خود را ارائه و در معرض دید علاقه‌مندان قرار دادند.

در این نمایشگاه ۴۱۹ شرکت داخلی و ۲۰۴ شرکت خارجی از کشورهای تایلند، چین، ژاپن، ایتالیا، آلمان، دانمارک، کره جنوبی، آمریکا، اتریش، سوئد، مجارستان، اسپانیا، انگلستان، مالزی، اسلونی، لهستان، مکزیک، بلژیک، کویت، ایرلند، سوئیس، ترکیه، تایوان، برزیل، فلاند، یونان، امارات، هند، هلند، فرانسه و اوکراین حضور و مشارکت دارند.

قرار است در طول چهار روز برگزاری این نمایشگاه، چهار هیات تجاری و بازرگانی از کشورهای مختلف ضمن حضور در نمایشگاه و بازدید از آن، با صنعتگران و تولیدکنندگان ایرانی وارد مذاکرات تجاری و اقتصادی شوند

در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تأسيسات که در فضایی حدود ۴۸ هزار متر مربع برپا شده است، همایشی با عنوان فرصت‌ها و چالش‌های صنعت تأسیسات در بحران کم آبی با همکاری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی و تشکل های مرتبط و همچنین چندین کارگاه تخصصی علمی با حضور استادان دانشگاه‌ها، دانشجویان و صنعتگران برگزار خواهد شد.

کالاهای ارائه شده در این نمایشگاه در پنج بخش شامل تولید کنندگان تجهیزات سرمایشی و سردخانه اي و تهویه (چيلر، سردخانه، برج خنک کننده و فن كويل)، توليدكنندگان تجهيزات گرمايشي (ديگ، مشعل، رادياتور، پكيج و…)، تولیدکنندگان تجهيزات تأسيسات (شیر آلات، لوله و اتصالات، پمپ و فيلتر رسوب زداها شیرهای برقی)، تولیدکنندگان لوازم برقی و الکترونیکی (هوشمند سازی، تابلو برق، لوازم و تجهیزات کنترل ایمنی و BMS ۵)، تجهیزات جانبی و خدمات (عایق ها، مواد اولیه فلزی و غیر فلزی، انرژی های نو) به نمایش گذاشته می شود.

آشنایی با نوین ترین تولیدات و پیشرفت‌های این حوزه، تبادل اطلاعات، دانش فنی و فناوری روز بین مشارکت کنندگان و متخصصین، آشنایی شرکت کنندگان و بازدید کنندگان با آخرین دست آوردهای عرضه شده در بخش سیستم‌های گرمایش و سرمایش، ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان، ایجاد فرصت‌های سرمایه گذاری، ایجاد فرصت های اشتغالزائی و بازاریابی و توسعه صادرات، مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تاسيسات و سيستم‌هاي سرمايشي و گرمايشي از ۲۵ تا ۲۸ مهرماه هر روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آماده بازدید علاقه‌مندان خواهد بود.